Avril Lavigne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne hakkında birçok içeriğe sahip fan sitesi.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tokio Hotel Röportaj (senin icin ask nedir?)

2 posters
YazarMesaj
.AvRiL.
Deneme M.
Deneme M.
.AvRiL.

Ruh Haliniz : Tokio Hotel Röportaj (senin icin ask nedir?) Cilgin10

Tokio Hotel Röportaj (senin icin ask nedir?) Empty
MesajKonu: Tokio Hotel Röportaj (senin icin ask nedir?)   Tokio Hotel Röportaj (senin icin ask nedir?) EmptyPaz Mayıs 11, 2008 6:51 pm

bill: Benim İçin Aşk Oİnsana Duyduğum İlgiyi Göstermenin En Derin Yoludur.benim HayatımdaAşkın Önemi Büyük,özel Hayatımda Ve Müzik Hayatımda Da Yeri Çok Büyük
bence Hayatta Ki En Önemli Şeylerden Biridir Aşk.

tom: Vayyy … Bill’in Bu Lafı Üstüne Ne Denir Ki? (gülüyo) Ama BenDerim.ben Bu Dediklerine Katılmıyorum.benim İçin Sevgi Ve Şehvet AynıŞeydir. Bence Gerçek Aşk Yoktur.
bütün Bu Uzun Dönem İlişkileri Sadece Bir İnsanın Diğerine Olan Alışkanlığıdır,aşk Değil.biliyomusunuz (?) Ben Hiç Aşık Olmadım.

bill : Ya Yalan Söylüyosun.sen O Aşkın Yaşamasına İzin Vermiyosun Ki … ( Tom Hariç Herkes Gülüyo)
tom:Bitirmeme İzin Ver. Ben Hiçbir Kıza Seni Seviyorum Demedim,çünkü HiçBirzaman Hissetmedim.ve Karşımda Ki De Hissetmedi,ama Benim İçin BuÖnemsiz Bişey. Benim Kız Arkadaşlarımın Hepsi Eğlenmek İsteyenTiplerdi, Ee Benim İçin Bu Daha Uygundu Bu Yüzden De Aramızda HiçbirSorun Çıkmıyodu.

ya Ann-katrin???

tom: Ben O İsmi DuymakBile İstemiyorum.onun Hakkında Hiç İyi Şeyler Söyleyemem,çünkü O SadeceBeni Ve Grubu Bezdirmek,yormak,bitirmek İstiyordu.ve Bunu Başaramadı.
bu Yüzden… Off Unutun Onu Yaa.

soru : İlk Cinsel Deneyiminiz Kaç Yaşınızda Gerçekleşti?

tom: Ben 13 Yaşındaydım ( Gülüyo) Ama Bunu Anlatmak İstemiyorum.

georg : Mmmm , Benim Ki Tomun Ki Kadar Erken Olmadı ( Gülüyo) 17 Yaşındaydım Ve Bu Öylesine Olması İçin Olan Bişey Di.

peki Ya Sen Bill???

bill: Ben Ne?

senin Hiç Cinsel Deneyimin Odlumu?

bill: Belki Evet Belki Hayır

ne Demek Şimdi Bu???

bill: Nesi Anlaşılmadı Belki Evet Belki Hayır.

hayatınızda Ki Yani Özel,sosyal,müzik Hayatınızdaki En Büyük Şanssızlık Sizce Hangisiydi?

tomoo Bende Çok Var Çok.ama Birini Anlatayım : Ben Sevgilimle OkulaGidiyodum,o Zamanlar Daha Ünlü Değildik.herkes Okulda Benim KızArkadaşımın Yatakta Ne Derece İyi Olduğunu Anlattığımı Söylüyomuş,amaÖyle Bişey Yoktu. Ve Birgün Tam Okul Bahçesinde Kalabalık Bi GrupArkadaşla Dururken Kız Arkadaşımın Bana Doğru Geldiğini Gördüm.geldi VeBana Tokatı Patlattı.

bill: Oooo O Sadece Tokat Değildi O Tokattanda Üstün Bişey Di.

tom: Evet Bill’de Ordaydı.o Sadece Tokat Değildi… Onun Elleri Çok Büyüktü Ve Bu Yüzden Suratımın Yarısı Kızarmıştı

bill: Tüm Okul Yerlere Yattı Gülmekten

tom: Evet … Evet… Sen Bile… Sen Kendi İkizine Gülüyodun

bill: Ama Görmen Lazımdı … Ne Manzaraydı… Kız Sinirden Kıpkırmızı Olmuştu… Korkunçtu

tom: Evet Ben Korkunçtum… Dinleyin!!!

bill: O Anlatmadan Önce Söyliyim Onun Böyle Çok Hikayesi Var Bu Reportaj Bitmez.

tom : 15 Yaşındaydım.bi Kız Arkadaşım Vardı

bill: Kız Arkadaş Mı Sen Şuna se* Arkadaşım Desene

tom:Ha Ha Ha Çok Komik ( Kendisi Gülüyo) Devam Ediyorum- Ben Ve KızArkadaşım Sık Sık Buluşurduk.bizim Evde Onun Evinde,ama Onun Evindeİken Bizi Kimsenin Rahatsız Etmeyeceğini Bilirdik Ve İstediğimiziYapardık…yaptıkta … Bir Gün Onlarda İken Yatakta Yatıp SohbetEdiyoduk.sonra Kız Arkadaşım Beni Öpmeye Başladı.ben Ona Eğer BaşlarsamDuramayabileceğimi Söyledim … Ve Bu Oldu…se* Yaptık… Ve Ondan Sonra (Kişniyo) Kapıda ( Yine Kişniyo)

bill: Ya Kişnemeyi Bırakta Anlar Hadi!!! ( Kendisi Kişniyo Bu Sefer)

tom:Kapıda Annesi İle Babası Bitiverdi!!! Ben Ne Yapacağımı BilemezHaldeydim.çabucak Giyindim Kızla Vedalaştım Ve Hem Ordan Ayrıldım.

bill:Ama Bu Son Değil.bi Hafta Sonra,tom Ve Ben Alışverişe Çıkmıştık,geziİçin Bişeyler Alıyoduk.babamızın Yanına Gidiyoduk.sırada Bi Kaç KişiVardı,bizse Prezervativlara Bakıyoduk.ya Aslında Biz O An Tartışıyoduk…Bir İnsan Prezervativi Kokusuna Ve Rengine Göre Nasıl Alır.sonra TomBirini Aldı Ve “ben Bunu Alıyorum!!!” Dedi Ama O Tabi Ki De ŞakaYapıyordu.o Zaman O Kızın Babası ( Arkamızda Duruyomuş Meğer) TomaKızının Çilek Kokulu Ok Sevdiğini Söyledi Ve Güldü…. Ben Öyle BiKişniyodum,ama Elimde Değildi.tom Döndü Ve Beni Marketin ÖnündeBekleyeceğini Söyledi Ve Gitti.ben Çıkmadım.o Adam Bana Ok ParasınıÖdediğini Ve Tomun Hangisini Sevdiğini Sordu.ben Sırıtmaya Başladım VeOna Karpuz Kokan Ok Verdim…
tom Ve Ben Dışarıda Çok Güldük.ve TamYürüdüğümüz Sırada Bizi O Adam Durdurdu Ve Tom’a: “ Dinle Genç Adam BenDede Olmak İçin Daha Çok Gencim( Ve Ona Ok Verdi) Al Burada Sana VeKızıma Ok Var,dikkatli Olun” Dedi.tom Şaşkınlık İçerisinde Moron GibiBakıyodu.bir Kaç Dakka Sonra :” Bana Bak Ben Belki Gencim AmaKorunmayacak Kadar Aptal Değilim.benim Evde 100 Yakın Prezervativim VarZaten,ve Bu Sizden İsteyeceğim Son Şey.ama Eğer Siz Bizim İçinEndişeleniyosanız,merak Etmeyin,kızınızla Ben Ayrıldık.bu Yüzden MerakEtmeyin,dikkat Edinde Bi Başkası Size Hediyo Olarak TorunGöndermesin.bu Ok İçin De Teşekkürler Yeni Kız Arkadaşımın HoşunaGideceğinden Eminim.( Sırıttı)

bill: Tom Döndü Ve Gitti.ben Özür Diledim Ve Tomun Peşinden Koşturdum.

tom:Ben Yeni Kız Arkadaşım Dedim Ama Aslında Öyle Bişey Yoktu ,adam BeniRahat Bıraksın Diye Söyledim.ama Kızıyla Ayrıldığımız Doğruydu.

billo Evet Sen Onu Bıraktıktan Sonra Kız Beni Her Gördüğü YerdeSıkıştırıyodu,bağırıyodu,ağlıyodu,telefonla Arıyodu,sexinizdenBahsediyodu. Sağol Tom Bunda Daha İyi Bişey Yapamazdın.

tom: Mmm Ne Demek Abi!!!

georg: Ama Hayat Bu!!!

gustav: Aaa Kapa Çeneni Seninde Ondan Aşağı Kalır Yanın Yok ( Kişniyo)

bizimle Sohbet Ettiğiniz İçin Sağolun Çocuklar.tom Sana Da Mutluluklar Ve Gerçek Bir Aşk Diliyoruz!!!
tom : Ooo Sizede Teşekkürler,aşka Gelince…. Bu O Karad Da Kolay Değil!
ShekeY_PrenseS
Moderatör
Moderatör
ShekeY_PrenseS

Ruh Haliniz : Tokio Hotel Röportaj (senin icin ask nedir?) Zarars10

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Röportaj (senin icin ask nedir?)   Tokio Hotel Röportaj (senin icin ask nedir?) EmptyPtsi Mayıs 12, 2008 8:46 pm

soru : İlk Cinsel Deneyiminiz Kaç Yaşınızda Gerçekleşti?

tom: Ben 13 Yaşındaydım ( Gülüyo) Ama Bunu Anlatmak İstemiyorum.

Ohaa...
http://starforums.nicetopic.net
.AvRiL.
Deneme M.
Deneme M.
.AvRiL.

Ruh Haliniz : Tokio Hotel Röportaj (senin icin ask nedir?) Cilgin10

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel Röportaj (senin icin ask nedir?)   Tokio Hotel Röportaj (senin icin ask nedir?) EmptyPerş. Mayıs 15, 2008 6:13 pm

bencede!

Tokio Hotel Röportaj (senin icin ask nedir?)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-