Avril Lavigne
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne hakkında birçok içeriğe sahip fan sitesi.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Haydarın ikna mektubu

3 posters
YazarMesaj
ShekeY_PrenseS
Moderatör
Moderatör
ShekeY_PrenseS

Ruh Haliniz : Haydarın ikna mektubu Zarars10

Haydarın ikna mektubu Empty
MesajKonu: Haydarın ikna mektubu   Haydarın ikna mektubu EmptyPtsi Mayıs 05, 2008 8:22 pm

Bu mektubu bilmeyen yoktur ama ben gene de koyiim dedim...

Menekşe moru gözlüm, al yanaklım, seni bir daha dövmeyeceğim. Lütfen artık eve dön. Bak Yaşar halıya kustu, kusmuk seni bekliyor. Ayaklarım bugün de hep seni aradı, yıkanmak için. Seni çok arıyorum, bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok... Ev sensiz çok ıssız. Gerçi nasıl, nerede yattığımı, kime nasıl çaktığımı falan hiç hatırlamıyorum ama onun sen olmadığını bir büyük rakının sonunda dahi hissedebiliyorum.
Kezban, ben sana aşığım. Eve döndüğün gün, bunu arkadaşlarla kutlayacağım. Sen, kanlar içerisinde evden kaçarken nasıl duygulandığımı bilemezsin. Elimdeki şişeyi, hırsımdan ananın fotoğrafına fırlattım. (Artık duvarları gelince silersin.) Kezban bir de gelirken 2 paket kısa Maltepe getirebilir misin?
Dün Zeynep okula gitmeyip dolma sardı, ben de okeye dönerken dikkatleri dağıtmak için habire dolma yiyip,"yiyin yiyin nefis olmuş" dedim. Nasıl zeka ama.. Zeynep'in tezkeresinde okul ve sınıf kısmını boş bıraktım. Onu da mı ben dolduracağım?
Bu sabah seni kaçırışım aklıma geldi, efkarlanıp bir cıgara yaktım. On dört yaşlarında taş gibi kızdın. Nasıl; Mehmet, Abidin, Ramazan, Yusuf gelip seni döve döve taksiye atmıştık? Peki, seni piknik tüpü ile dövüşümü hatırlıyor musun? Yeni evliydik, bir boğaz gezisi dönüşüydü. Mehmetgiller kapıda bekliyorlardı, sen daha roka bile hazırlamamıştın ve Ramazan içeriden "ROKA!" diye bağırmıştı. Mutfağın kapısını içeriden nasıl kilitlediğimi, ocağın oradan tüpü nasıl kaptığımı falan hiç hatırlamıyorum. O gece Ramazan'lar gidince sen Yaşar ‘ı doğurdun. Huysuz mu huysuz, koca burunlu Yaşarımı... Bu arada son maaşınla Yaşar’a don falan aldım...
Artık yuvana dön, asabımı bozma!

Kocan Haydar
http://starforums.nicetopic.net
limon66
Üye
Üye
limon66

MesajKonu: Geri: Haydarın ikna mektubu   Haydarın ikna mektubu EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 12:27 pm

çok uzunmuş ama başını bve sonunu okudum sağol jnm
ShekeY_PrenseS
Moderatör
Moderatör
ShekeY_PrenseS

MesajKonu: Geri: Haydarın ikna mektubu   Haydarın ikna mektubu EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 5:27 pm

limon66 demiş ki:
çok uzunmuş ama başını bve sonunu okudum sağol jnm

Bnden tavsiye baştan sona oku..
.AvRiL.
Deneme M.
Deneme M.
.AvRiL.

Ruh Haliniz : Haydarın ikna mektubu Cilgin10

MesajKonu: Geri: Haydarın ikna mektubu   Haydarın ikna mektubu EmptyC.tesi Mayıs 10, 2008 7:17 pm

süper cnm
ShekeY_PrenseS
Moderatör
Moderatör
ShekeY_PrenseS

MesajKonu: Geri: Haydarın ikna mektubu   Haydarın ikna mektubu EmptyPaz Mayıs 11, 2008 2:00 pm

gece Ramazan'lar gidince sen Yaşar ‘ı doğurdun. Huysuz mu huysuz, koca burunlu Yaşarımı... Bu arada son maaşınla Yaşar’a don falan aldım...
Artık yuvana dön, asabımı bozma!

En çok burada koptumm Very Happy:D:D
.AvRiL.
Deneme M.
Deneme M.
.AvRiL.

Ruh Haliniz : Haydarın ikna mektubu Cilgin10

MesajKonu: Geri: Haydarın ikna mektubu   Haydarın ikna mektubu EmptyPaz Mayıs 11, 2008 6:40 pm

bende koptum valla

Haydarın ikna mektubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Asker Mektubu